Menu

 
ANASAYFA  /  HİZMETLERİMİZ  /  Sivas Buharlı Koltuk Yıkama
Sivas Buharlı Koltuk Yıkama
Sivas Buharlı Koltuk Yıkama

Sivas'ta en iyi koltuk yıkama hizmetini sunmak için kurulan Tubam Temizlik alanında uzman ekibimiz, sizin ve ailenizin sağlığı için koltuk ve yataklarınızdaki mite, akar ve bakterileri yüksek buharlı yıkama ile doğal ürünler kullanarak derinlemesine temizlemektedir. Firmamız, koltuk temizliğinde kullandığı makine ve kimyasallar sayesinde koltuklarınızı zarar vermeden derinlemesine temizler. Basınçlı buhar makinesi ve vakum makinesi kullanarak, kumaşa zarar vermeden ilk günkü hijyen ve görünümüne kavuşmanızı sağlar.

 

Buharlı koltuk yıkama nasıl yapılır?

Kimyasallarla yapılan yıkamaların insana verebileceği zararlar düşünülerek üretilen buharlı yıkama makineleri ile hizmet veriyoruz. Buharlı koltuk yıkama makinelerimiz 170° Buhar üretir ve bu buharı koltuğunuzun tüm bölgelerine ulaştırır. Buharlı yıkama makinelerimiz aynı zamanda vakum da yapmaktadır. Bu sayede koltuğunuzdaki kir, leke ve bakteriler makinelerimiz tarafından hapsedilmektedir.

 

Buharlı yatak yıkama

Buharlı yatak yıkama hizmetimiz en özellikli hizmetlerimizden biridir. Özellikle mite ve bakteri temizliğinde tercih edilen buhar ile yıkanan yataklar bakteri ve mite dan arınarak hijyenik hale gelirler. 6 aylık aralıklar ile yataklarınızı yıkattığınız taktirde devamlı tertemiz yataklarda yatmış olursunuz. Sağlığını önemseyen her vatandaşımızın mutlaka belirli zamanlarda yataklarını temizletmesi gerekmektedir. Eski tip klasik temizlik yöntemleri yataklarınızı temizlemez. Silinen yataklar bakteri ve mite yuvası haline gelir. Bundan korunmanın tek yolu ise Profesyonellerine yatakları temizletmekten geçer.

 

Buharlı koltuk ve yatak yıkama detayları hakkında bilgi almak için 0532 787 1007 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

İLETİŞİM
Merkez Adres
Diriliş Mah. 6812 Sok. No:1/1 Sivas
0 532 787 10 07    0 532 787 10 07   
Bu Sitenin Tüm Hakları Sivas Tubam Temizlik Firmasına Aittir