Menu

 
ANASAYFA  /  HİZMETLERİMİZ  /  Sivas Eşyalı Ev Temizliği
Sivas Eşyalı Ev Temizliği
Sivas Eşyalı Ev Temizliği

Eşyalı ev temizliği sağlık ve kaliteli bir yaşam için önem teşkil etmektedir. En çok vakit geçirdiğimiz evlerimizin temizliği hijyeni ve kullanılan temizlik ürünleri önemsenmelidir. Sivas Tubam temizlik olarak kulladığımız temizlik ürünleri sağlığınızı tehlikeye atacak ürünler değildir.

 

Temizlik Bizim İşimiz, Zamanınız Size Kalsın

 

anlayışıyla evlerinizi kendi evimiz gibi temizliyoruz.

Sivas Temizlik Şirketi olarak sektörün en köklü firmasıyız. Yılların birikimiyle önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Şundan eminiz; ev temizliğinde en kaliteli, en hızlı ve en ekonomik hizmet tarafımızdan verilmektedir.

 

Sivas Tubam Temizlik Şirketi olarak güler yüzlü personelimiz, son teknoloji aparatlarımız ve ekipmanlarımız ile ev temizliği konusunda üstün başarı göstermekteyiz. 

 

 

Şirketimiz uzun yıllar vermiş olduğu temizlik hizmetinin verdiği tecrübe ile evinizi en iyi şekilde temizlemektedir. Eşyalı evlerinizin temizliği için ne yapacağınızı düşünmenize gerek yok. Bu zahmetli iş bütün ev hanımlarını, yalnız yaşayanları oldukça ürkütür. Fakat artık Tubam temizlik şirketi ile içinde eşya bulunan evleriniz yüksek hizmet kalitesi standartlarına uygun olarak temizlenmektedir. Eşyalı ev temizliğinde en dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de hijyen kurallarına uygun şekilde temizliği yapabilmektir. Örneğin herhangi bir bezle toz alındıktan sonra o bezle mutfak tezgahınız ya da yemek masanız temizleniyorsa bu hijyen kurallarına aykırıdır. Üstelik sağlık koşullarına da hiçbir şekilde uygun olmamaktadır. Tubam temizlik şirketi tüm bu kuralları göz önünde bulundurarak titiz bir hizmet vermektedir. Evinizin her bölümü için ayrı ürün kullanılır. Malzemelerde kesinlikle en kaliteli ve sağlık koşullarına uygun olanını seçiyoruz. Bu yüzden kale temizlik şirketine güvenebilir ve evlerinizi gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin sağlığı, hijyen kuralları bizler için her zaman en ön plandadır.

 

 

Tubam temizlik şirketi olarak ev temizliğini nasıl yapıyoruz?

 

  1. Evin bütün bölümlerindeki kirlilik düzeyini tespit edip en uygun ekipmanı tercih ediyoruz.
  2. Tuvalet, banyo ve mutfak gibi ıslak zeminleri çok detaylı bir şekilde zemine en uygun olan temizlik ürünü ve en uygun temizleme yöntemi ile temizliyoruz.
  3. Halılarınız ve koltuklarınız için özel bir ekipman kullanarak, buharla derinlemesine temizleyip bütün bakterilerden arındırırken, aynı zamanda ışıl ışıl görünmesini sağlıyoruz.
  4. Bütün yüzeylerde genel olarak toz alınması işlemini gerçekleştiriyoruz.
  5. Avizeleriniz, lambalarınız, ve tüm aydınlatma tesisatınızı çok titiz bir şekilde temizleyerek kirli görüntüsünden arındırıyoruz.
  6. Kapılardaki toz, leke gibi kirli görüntüleri yok ederek uygun ekipmanla temizliyoruz.
  7. Eğer varsa vitrin ve buna benzer içinde çok parça bulunan eşyaları detaylı bir şekilde temizlemek için boşaltıp, dikkatli bir şekilde toz alımı yaparak temizliyoruz.
  8. Perdelerinizi yine en uygun ekipmanlarla yıkıyoruz ve asma işlemini yapıyoruz.

 

Tubam temizlik şirketi evlerinizin her zaman pırıl pırıl olabilmesi için siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarda, en üstün hizmeti sunmaktadır.

İLETİŞİM
Merkez Adres
Diriliş Mah. 6812 Sok. No:1/1 Sivas
0 532 787 10 07    0 532 787 10 07   
Bu Sitenin Tüm Hakları Sivas Tubam Temizlik Firmasına Aittir