Menu

 
ANASAYFA  /  HİZMETLERİMİZ  /  Sivas Ofis Temizliği
Sivas Ofis Temizliği
Sivas Ofis Temizliği

Sivas Ofis Temizliği

 

Tubam Temizlik Şirketi Sivas'ın en köklü ve en profesyonel temizlik şirketidir. Sektörde güven, profesyonellik, müşteri memnuniyeti, kalite deyince; Sivas Tubam Temizlik Şirketi akla gelmektedir.

Ofis çalışanlarının günün büyük bir kısmını geçirdikleri ofislerin temiz ve düzenli olması çalışanların motivasyonunu da etkilemektedir. Sağlıksız bir ortamda yapılan çalışmalar hem ruh hem de beden sağlığımızı olumsuz etkiler, motivasyonumuzu düşürür. Ofislerde sağlıklı bir ortamın oluşabilmesi için genel temizliğin yapılması, hijyen koşullarının sağlanması gerekir.

 

 

 

Peki Sivas temizlik şirketleri içerisinde önemli bir pozisyona sahip olan Tubam Temizlik Hizmetleri olarak biz neler yapıyoruz? Tubam Temizlik Hizmetleri olarak ofis temizliği hizmetinin gerçek bir temizliğin her ayrıntıya dikkat ederek yapılması gerektiğine inanıyoruz. Sivas Tubam Temizlik Şirketi olarak ofis temizliğinde şunları yapıyoruz:

  1. Ofisteki masa, sandalye, kapı ve dolapların tozlarını alıyoruz.
  2. Havalandırma ve klima filtreleri temizliyoruz.
  3. Elektronik eşyaların tozunu alırken kapalı olmalarına dikkat ediyoruz.
  4. Parke ve ya beton zemini öncelikle süpürüyor, ardından paspaslıyoruz.
  5. Eğer yerler halı veya halıfleks ise vakumlu temizleyicilerle süpürüyoruz.
  6. Ofisinizdeki bütün pencerelerinizi titizlikle temizliyoruz.
  7. Ortak kullanım alanı olan mutfak, tuvalet, lavabo gibi yerlerin temizliğini titizlikle yapıyoruz.
  8. Ofisteki malzemelerinize göre temizlik ürünü kullanıyoruz. Kullandığımız malzemelerin doğal ve alerjik olmamasına dikkat ediyoruz.

 

 

Sivas Tubam Temizlik Hizmetleri olarak profesyonel kadromuz, kalitemiz ve en önemlisi yılların tecrübesiyle ofis temizliğinde iddialıyız. Arayın profesyonel ellerle ofisleriniz pırıl pırıl olsun. Çalışanlarınız böyle bir ortamda çalışmaktan mutlu, müşterileriniz ofisinizden ayrılırken memnun ayrılsın. Sivas'ta ofis temizliği yapan en köklü şirketlerden biri olan firmamızdan gerek bilgi almak, gerekse fiyat alabilmek için 0532 787 1007 No’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

İLETİŞİM
Merkez Adres
Diriliş Mah. 6812 Sok. No:1/1 Sivas
0 532 787 10 07    0 532 787 10 07   
Bu Sitenin Tüm Hakları Sivas Tubam Temizlik Firmasına Aittir