Menu

 
ANASAYFA  /  HİZMETLERİMİZ  /  Sivas İnşaat Sonrası Temizlik
Sivas İnşaat Sonrası Temizlik
Sivas İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik en önemli ve titizlik isteyen bir temizlik türütür. Tüm inşaat artıklarının detaylı bir şekilde temizlenmesi gerekir. Sivas Tubam temzilik olarak bu konuda gereken özen ve titizlik gösterilerek temizlik hizmeti yapılmaktadır.

 

İnşaat Sonrası Temizlik Sivas

 

Son yıllarda ülkemizde inşaat sektöründe yaşanan gelişmeler haliyle Sivas'ta da etkisini göstermiştir. Gün geçmiyor ki yeni binalar, evler, iş yerleri, ofisler yapılmasın. Gün geçmiyor ki eski binalarda restorasyonlar, tadilatlar yapılmasınYeni alınan her konut, iş yeri, ofis ya da tadilatı yapılan yer herkeste bir heyecan oluştursa da inşaat sonrası temizlik yapılacak olması, insanların akıllarında soru işaretlerine neden olmaktadır. Her ne kadar boş ev temizliği için kolay olacağı düşünülse de özellikle inşaat sonrası temizlik yapılacak olan yerler için özel ve detaylı çalışmalar yapılmalıdır. Profesyonel ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Yapımı yeni bitmiş olan evlerde ya da yeni tadilat yapılmış evlerde inşaat sonrasında çok fazla miktarda alçı, çimento ve moloz kalıntıları çıkmakta ve oluşan bu durum yeni yerlerine taşınmayı dört gözle bekleyen insanları zorlamaktadır. Peki inşaat sonrası temizlik nasıl yapılmalıdır? Sivas'ta inşaat sonrası temizlik denince Sivas temizlik şirketleri arasında akla ilk gelen Tubam Temizlik Şirketi’dir.

 

 

İnşaat temizliği konusunda uzmanlaşmış ekipler inşaat sonrası temizliğe genellikle evin içinde bulunan kaba inşaat artıklarını ve tozu ortadan kaldırmakla işe başlar. 

Önce dış cephe ve camlar sonrasında evin içi,son olarak da evin banyo ve mutfağı temizlenir.

Duvarda bulunan toz,pervaz araları ve süpürgelikler üzerindeki toz dikkatle alınması gerekli noktalardır.

Her odanın temizliği bittiğinde ve son kontroller yapıldıktan sonra toz girmesini engellemek için odaların kapısı kapatılmalıdır.

 

 

 

Yılların bilgi ve birikimi ile inşaat ve tadilat sonrası ev temizliği hizmetini Sivas'ta veren Tubam Temizlik Şirketi olarak sıfır inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası ev temizliklerini alanında uzman ekiplerimiz ve son teknoloji geniş makine parkuru ile gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli temizlik anlayışından ödün vermeden inşaat sonrası temizlik hizmetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz. İnşaat ve tadilat sonrası ev temizliklerinde uzman personellerimiz ekipler halinde çalışarak en az 2 kişi ve üzeri personel sayısı ile iş başı yapmaktadır. Sivas içi verilen adrese 09:00-09:30 saatleri arasında gelen ekibimiz bir gün içinde inşaat sonrası ev temizlik hizmetini bitirmektedir. Ekiplerimiz tarafından yapılması taahhüt edilen işler şu şekildedir:

 

 

 

Tadilat sonrası ev temizliği Sivas

  1. Cam ve çerçevelerin temizliği
  2. Kapıların silinmesi
  3. Mutfak dolap içlerinin silinmesi
  4. Mutfak fayanslarının temizlenmesi
  5. Banyo dolap içlerinin temizlenmesi
  6. Banyo fayanslarının ve duşakabinin temizlenmesi
  7. Balkon korkuluklarının ve balkon yüzeyinin temizlenmesi
  8. Ev içerisindeki tüm zeminlerin temizlenmesi
  9. Zemin ve duvar fayanslarının temizlenmesi, derz temizliği
  10. İnşaat kalıntıların uygun yöntemlerle çıkarılması

 

 

İnşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik hizmeti diğer temizlik işlemlerine göre farklı uygulamalar,donanım ve tecrübe gerektirmektedir. Ev, iş yeri, ofis, rezidans, restoran, fabrika gibi yerlerin temizliği için yanınızdayız. Sivas inşaat temizliği olarak bu konuda en iyi hizmeti alabileceğiniz, bölgede ki en iyi firmalardan biri olmaktayız. Hemen profesyonel destek için bizi 0532 787 1007 numaralı telefondan arayın sizi detaylı olarak bilgilendirelim.

İLETİŞİM
Merkez Adres
Diriliş Mah. 6812 Sok. No:1/1 Sivas
0 532 787 10 07    0 532 787 10 07   
Bu Sitenin Tüm Hakları Sivas Tubam Temizlik Firmasına Aittir